11- 19 сентября 2021 года ISF U15 World School Sport Games

Среди 14 видов спорта  - каратэ

Возраст участников в каратэ 2008- 2007 - 2006 годы рождения

РЕЗУЛЬТАТЫ

Чудово виступили українські каратисти на Перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 (ISF U15 World School Sport Games) у Белграді. Наші юні спортсмени виграли 7 медалей – 5 золотих та 2 бронзові.

Ці великі мультиспортивні змагання проходять з 11 по 19 вересня. У них беруть участь школярі віком від 13 до 15 років – загалом 3000 спортсменів з 43 країн світу, які змагаються в 15 видах спорту.

Турнір каратистів пройшов 13-14 вересня. Від України виступали 9 юних спортсменів під орудою головного тренера молодіжної збірної України Максима Невмержицького.

В перший день змагань наші юні бійці продемонстрували вражаючі результати, завоювавши 2 золоті та одну бронзову нагороди.

Золото виграли Анна Ващишин (-47 кг, СК Юніон, Львів) та Даніель Сімоненко ( -52 кг, СК Чемпіон, Київ), а бронзу – Дарія Булай (54+ кг, СК Лідер, Чернівці).

На другий день змагань наші юні спортсмени виступили ще краще та завоювали 4 медалі – 3 золоті та одну бронзову.

Переможцями Ігор стали Ілля Биков (-57 кг, СК Чемпіон, Київ), Тимур Нікулін (-70 кг, СК Юніон, Львів) та Олександр Борис (70+ кг, СК Юніон, Львів). Бронзу виборов Антон Горбань (-63 кг, СК Шафран, Нікополь).

Тож загалом, за результатами змагань з карате на Перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх Україна отримала 7 медалей на 9 учасників, з яких 5 – золотих та 2 – бронзові.

U15Game2021Ukr

Наші вітання юним чемпіонам та призерам, а також їх тренерам – Ярославові Горуні, Денисові Копитку, Юрієві Старовойтову, Максимові Невмержицькому, Олександрові Ленделу, Дмитрові Вакуленку.

Турнір Ігор вкотре показав ефективність роботи клубної системи, за якою працює Українська федерація карате.

На наших юних каратистів з Максимом Невмержицьким на чолі чекають нові старти та нові успіхи.