logo ufk bel fonТрадиційний міжнародний турнір Kyiv Open Cup 2014 року

Традиційний міжнародний турнір Kyiv Open Cup 2014 року, у зв'язку з складною політичною ситуацією в країні, пройде в один день, а саме 17 травня 2014 року.

Детальну інформацію про турнір ви знайдете на офіційному сайті: www.karate-do.com.ua,

Нагадуємо, що для дорослих категорій даний турнір є Відкритим Кубком України з карате WKF, призерам якого будуть присвоєнні спортивні звання (у відповідності із новою класифікацією (у разі її прийняття).

Стартовий внесок для українських команд складає - 250 грн за категорію (умовний еквівалент 20 Євро). Всі українські спортсмени повинні виступати за клуби, які вони представляють.
Створення об'єднаних команд з представниками інших клубів не допускається.

Всі спортсмени та представники команд, які прийматимуть участь в турнірі повинні бути зареєстровані в базі даних УФК: http://wkf.com.ua/manager/ та мати сплачену вартість ID-карти УФК на 2014 рік. У разі відсутності в базі спортсмен не може бути заявлений на турнір.
У випадку запитань, пов'язаних з базой даних, звертатися до Альошиної Катерини (067 465 29 12)

У вкладеному файлі ви занйдете інформацію про пропоновані варіанти проживання.
З питань поселення делегацій звертатися за телефоном +38067-463-46-03 (Марина).

В рамках турніру пройде Чемпіонат України серед глухих (ката та куміте) та змагання з ката серед "колясочників".
Для спортсменів, які приймають участь у цих видах програми діють такі ж правила, як і для решти спортсменів УФК.

Положение укр

Положение рус

Положение eng

Accommodation

Шановні колеги,
У вкладеному файлі Ви знайдете офіційний регламент Відкритого Кубку України з карате WKF, який пройде в рамках Міжнародного турніру Kyiv Open Cup 2014 та зразок офіційної ЗАЯВКИ.
Фактичний регламент та категорії вказані тут: http://www.karate-do.com.ua/. Також на даному сайті проходить фактична реєстрація учасників змагань
ГОЛОВАМ ОСЕРЕДКІВ:
Всі керівники осередків ЗОБОВ'ЯЗАНІ подати на мандатну комісію РОЗШИРЕНУ заявку, згідно форми у вкладеному файлі, з печатками фіздиспансеру та спорткомітету, з включеням в неї максимальної кількості спортсменів (згідно категорій представлених в регламенті). Особливо важлива НАЯВНІСТЬ спортсменів в найлегшій та найважчій чоловічих категоріях та у всіх жіночих категоріях.
У разі неподання відповідно оформлених завок (з усіма печатками) (ДО УВАГИ головів Миколаївського, Запоріжського та Закарпатського) осередків на засіданні Президії буде винесено питання про ефективність роботи голів вказаних осередків та їх відповідність займаним посадам.
Попередні ОФІЦІЙНІ (не фактичні) заявки надсилати до 15.05.14 на адресу Резонова Артема: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Best regards,
secretariat UKF

Регламент Министерский на укр. языке

Зразок заявки для укр. команд

Порядок выступления