logo ufk bel fonСистема відбору у збірну України на Чемпіонат світу серед молоді, юніорів та кадетів,12-15 листопада, м. Джакарта (Індонезія)

 Згідно рішення Спортивного комітету (Протокол №19 від 20.03.15) встановлено наступну систему відбору на Чемпіонат світу серед молоді до 21 року, юніорів та кадетів, який відбудеться 12-15 листопада в м. Джакарта (Індонезія):

I. Кандидатами до збірної можуть бути лише спортсмени-призери Чемпіонату України 2014 в м. Чернівцях. Серед спортсменів, що посіли треті місця вищий рейтинг має той, хто програв переможцю. При цьому допускаються їх переходи у інші вікові та вагові категорії. Рейтинг кандидата, який перейшов в іншу категорію є мінімальним.

II. Визначення першого номера серед чотирьох кандидатів до збірної відбувається за результатами виступів на офіційних турнірах УФК, які будуть проходити з березня 2015 року по травень 2015 року. Призер Чемпіонату Європи 2015 року серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів 2015 року, який залишається у своїй категорії на Чемпіонат світу серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів 2015 року автоматично стає членом збірної України. Призер Чемпіонату Європи 2015 року серед дорослих автоматично стає членом збірної України серед молоді до 21 року.
III. Кандидат, який посів перше місце в своїй категорії на одному з залікових турнірів УФК автоматично стає членом збірної України (за виключенням ситуації описаної в п. ІІ та п. ІV). Якщо кілька кандидатів мають у своєму активі перемоги на вказаних турнірах УФК першим номером категорії стає спортсмен, у якого кількість перших місць найбільша. Якщо кількість перших місць однакова, пріоритет надається спортсмену, який виграв останній по даті турнір. У випадку, якщо в категорії жоден з кандидатів не посів першого місця, перший номер категорії визначається на підставі відбору до Чемпіонату Європи 2015 року, якщо ж перший номер збірної на Чемпіонаті Європи 2015 вибув у іншу категорію, то на підставі результатів Чемпіонату України серед молоді, кадетів та юніорів 2014 року. Якщо спортсмен проходив відбір в одній категорії, а перед Чемпіонатом світу перейшов у іншу, то його рейтинг в цій категорії є мінімальним.
IV. Для кандидатів серед молоді до 21 року, які посіли призові місця на турнірах серії Karate1 Premier League 2015 в Парижі, Алмере чи Шарм-ель-шейху, діє наступне правило: спортсмен, який посів найвище призове місце на одному з цих турнірів, автоматично стає першим номером збірної серед молоді (за виключенням ситуації описаної в п.ІІ).