a98df26a91ef0899be0825e789432416Комиссия Украинской Федерации каратэ по развитию стилевых направлений

Українська федерація карате  являється єдиною організацією карате в Україні та об'єднує зусилля щодо розвитку карате як олімпійського виду спорту.
В карате існує багато напрямків и стилів, які об'єднані Всесвітніми федераціями відповідних напрямків. Стильові напрямки карате мають велике значення для становлення каратиста як особистості. А участь у Чемпіонатах Світу та Європи дає необхідний досвід для спортсмена. Але карате зараз являється олімпійським видом спорту і саме WKF має олімпійський статус. Тому доцільно об'єднати карате в Україні під дахом УФК.
Мета і завдання:
1. Розвиток карате як виду спорту в Україні.
2. Розвиток стильових напрямків карате.
3. Реєстрація атестацій в єдиній базі УФК.
4. Об'єднання стильових напрямків карате під дахом УФК.

Загальні положення:
1. УФК співпрацює тільки з тими стильовими напрямками, з якими підписана угода про співробітництво на національному чи міжнародному рівні.
2. Стильові федерації зобов'язуються виконувати нормативні документи ВГО «УФК».
3. ВГО «УФК» не заперечує щодо участі членів УФК на турнірах організованих стильовими федераціями.
4. Використання термінів «карате», «чемпіонат України»», «чемпіонат Європи», «чемпіонат Світу» відносяться виключно до заходів UKF, EKF, WKF, використання цих термінів не заперечуються у відносинах з органами державної влади.
5. Стильові федерації мають право проводити свої турніри, фестивалі, інші заходи на всеукраїнському рівні з обов'язковим погодженням з УФК.
7. Стильові федерації мають право реєструвати свої атестації в базі даних УФК за відповідних умов.

8. При проведенні своїх заходів стильові федерації сплачують одноразовий фінансовий внесок на рахунок федерації. Сума внеску визначається фінансовими умовами федерації в 2017 році складає 3000 гривень
9. На міжнародні змагання за кордоном за своїми напрямками стильові федерації формують збірні команди самостійно.

Положение о комиссии