logo ufk bel fonПоки Міністерство роз'єднує карате, Українська Федерація об'єднує

  Уже багато років йдуть розмови про те, щоб об'єднати федерації карате України різних стилів. Багато було спроб і намірів. І ось карате стало олімпійським видом і все спростилося. Але, замість об'єднання, Міністерство спорту України стало визнавати видами спорту такі види карате, які навіть в світі не визнані. В Україні вони отримують статус «Вид спорту» і, відповідно, приходять до Міністерства з простягнутою рукою, не маючи ні міжнародних правил, ні людей, ні клубів, але зате проводять «Чемпіонати України» і формують «збірну України» для участі в містечкових чемпіонатах.
В цей час Українська Федерація карате зуміла знайти механізм об'єднання різних стильових напрямків. При Федерації створена Комісія з розвитку стильових напрямків карате. До неї увійшли такі фахівці карате, як Сергій Денисенко (SKIF), Олександр Крисько (JKA), Володимир Вілянський (WSKF), Олександр Негатуров (WSF), Олексій Левадний (JKS), Михайло Панько (Дзьосінмон Серінрю), Вадим Коломієць (Вадорю).
На своєму зібранні 4 лютого комісія розширила свій склад. До неї увійшли Олег Шухман (Міжнародна асоціація Кобудо) та Михайло Соколов (FSKA).
Тепер в рамках УФК будуть проходити заходи з:
- Шотокан (JKS, WSKF, JKA, WSF, SKIF, FSKA);
- Вадорю;
-Дзесінмон-Серінрю;
- Кобудо.
Крім того, в листопаді буде проведено об'єднаний чемпіонат з Шотокан, в якому візьмуть участь спортсмени SKIF, WSKF, WSF, JKS, JKA і FSKA.