fskaukr2017XIV Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей

 8-9 квітня 2017 року в Черкасах відбувся XIV Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, організований ГО«Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате».

В Черкасах змагались 20 команд з 11 областей, загалом 340 спортсменів.

Змагання проходили в категоріях ката індивідуальні та командні, куміте (вільні поєдинки) індивідуальні та командні.

Перед змаганнями під керівництвом голови суддівської колегії Сергія Цаподоя відбувся суддівський семінар, в якому взяли участь 28 суддів Федерації.

На семінарі судді на практиці відпрацьовували деталі суддівства ката та куміте.

На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник голови Черкаської облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський та президент ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате» Анатолій Науменко.

Під час відкриття відбулось видовищне шоу з розбивання дощок та брусів (тамешіварі), яке було продемонстроване київським майстром Сергієм Кондратюком.

Під час виступу майстер продемонстрував надзвичайні можливості справжнього карате за чим з цікавістю на протязі 30 хвилин спостерігали учасники та глядачі.

Змагання пройшли досить організовано та цікаво завдячуючи Черкаському клубу карате «Буші-до».

Федерація вдячна мерії міста Черкаси за допомогу в організації змагань.

В ході напружених поєдинків та демонстрації ката, місця команд розділились наступним чином:

Перше командне місце зайняла команда Дніпропетровської області,

на другому місті спортсмени Києва,

трете місце посіли каратисти Черкащини.

Говорить Анатолій Науменко, Президент ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате» та голова оргкомітету Чемпіонату:

«Головна мета цих змагань – популяризація традиційного шотокан карате як мистецтва та способу здорового життя, залучення дітей та юнацтва до занять спортом, демонстрація карате, як багатогранного бойового мистецтва.

Основна мета чемпіонату це перевірка-тестування учасників та виявлення найкращих для участі в XIX чемпіонату світу FSKA, який пройде 26-29 жовтня в Лондоні».

Матеріал взято з сайту Федерації Фунакоші Шотокан України

Примітка

Як завжди, немає в прямому доступі офіційного протоколу змагань. Це пояснюється тим, що реальний протокол змагань суттєво відрізняється від протоколу, поданого до Держкомспорту