koshikiembРейтинговые профессиональные бои по Косики каратэ. Луцк, 25 февраля 2018 года

 25 февраля в Луцке прошли  Рейтинговые профессиональные бои по Косики каратэ

Результати Рейтингових професійних поєдинків з повно контактного карате Косікі.

Чоловіки:

1. Щурук Діма Бушидо Луцьк ( багаторазовий чемпіон України з рукопашного бою, багаторазовий чемпіон України з карате Шотокан, срібний призер Європи з Косікі карате).
2. Бляшук Василь Любарт Луцьк (срібний призер світу з Шотокан карате, бронзовий призер Європи з Косікі карате, багаторазовий чемпіон України з карате Шотокан, багаторазовий чемпіон України з контактного карате).
3. Щур Євген Бушидо Луцьк (Чемпіон Європи з рукопашного бою, багаторазовий чемпіон та призер України з рукопашного бою, карате Шотокан та контактного карате.
4. Пальонка Дмитро Любарт Луцьк (триразовий чемпіон Європи з карате Шотокан, та контактного карате, срібний призер Європи з Косікі карате, багаторазовий чемпіон України з карате Шотокан та контактному карате).
5. Бляшук Ігор Любарт Луцьк (Чемпіон Європи з Косіки карате, чемпіон Європи з карате Шотокан, багаторазовий чемпіон та призер України з карате Шотокан та контактному карате).
6. Невелич Ігор Любарт Луцьк (Багаторазовий чемпіон та призер України з карате Шотокан та контактному карате).

Жінки.

1. Олександра Крисько Любарт Луцьк (багаторазова чемпіонка Європи з карате Шотокан та контактного карате, переможниця турніру Банзай Опен (Берлін – правила WKF), дворазовий володар Кубку світу в Швеції ( правила – WKF), Срібний призер чемпіонату Європи з Косікі карате, багаторазовий чемпіон та призер Чемпіонатів України з Шотокан та контактного карате, переможець багатьох міжнародних турнірів за різними версіями).
2. Валентина Лялька Любарт Луцьк (чемпіонка Європи з контактного карате, срібний призер чемпіонату Європи з Косікі карате, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з карате Шотокан та контактного карате.
3. Олена Цьось Бушидо Луцьк (бронзовий призер чемпіонату Європи з Косікі карате, Чемпіонка України з рукопашного бою. Чемпіонка України з дзюдо та самбо).