9-10 ноября 2019 года в Лимассоле прошел 4th JSKA European Shotokan Karate Championship

У місті Лімасол (Кіпр) завершився 4-й чемпіонату Європи з карате JSKA, які зібрали близько 400 спортсменів.

ИТОГОВЫЕ ПРОТОКОЛЫ

Україну представляли команди, Всеукраїнської Федерації Японського Сьотокан Карате, (далі – Федерація ВФЯСК), краще з кращіх у складі 9 спортсменів.

Змагання, що тривали протягом двох днів на чотирьох майданчиках стали справжнім святом, подарували глядачам і учасникам безліч пам'ятних моментів, радісних емоцій і переживань.

Чемпіонату Європи виявився дуже високий, і здобути перемогу в цьому турнірі було зовсім не просто.

Збірна команда України порадувала уболівальників гарними поєдинками і виступами в індивідуальному та командному заліку з ката та куміте.

Спортсмени збірної команди України вперше за всю історію існування Федерації ВФЯСК, домоглися золотих, срібних та бронзових медалей Чемпіонату Європи.

Чемпіонами Європи 2019 року у складі Української команди з абсолютної категорії стали: ПРИМАЧЕНКО Олександр; ГАВРИЛОВ Гліб; МЕЛЬНИК Олександр.

Призерами Чемпіонату Європи 2019 року у складі Української команди з абсолютної категорії стали: ДВИГУН Назарій; ШКУРІН Тимур; СІКАЧИНА Єгор; КОВТУНЕНКО Варвара; ДОРОЖЕНКО Софія; ДОРОЖЕНКО Ілля.

 

Вітаю Вас від всієї душі, ви зробили це!

2019 рік і ваші перемоги - це вже історія! Історія Федерації Японського Сьотокан Карате в Україні.

Ми пишаємося Вами!

 

Голова Федерації А.Г. Величко

Источник

Комментарий

Судя по сайту, Чемпионат носил несколько курортный характер, хотя стартовый взнос был 100 евро для взрослых и 70 евро для детей.