25-27 вересня 2020р. відбувся XVII Чемпіонат України та XVII Всеукраїнський турнір з фунакоші шотокан карате у м.Черкаси

200 спортсменів з 8 областей змагалися за першість в чемпіонаті.

Спортсмени виступали в 6 номінаціях: особисті ката – куміте — фуку-го, командні ката – куміте та в категорії – відкриті ката.

Спортсмени пройшли перевірку своєї технічної майстерності в результаті були виявлені чемпіони і призери чемпіонату.

Про це інформують на сайті СМР.

Сумщина представили спортсмени КДЮСШ «Авангард», клубу «Терра-Суми» та Охтирської федерації карате, вихованців тренерів Анатолія Лозового, Віталія Гутенка і Вячеслава Нестеренка.

Результат команди: 11 золотих, 12 срібних і чотири бронзові медалі.

Переможцями у відкритих категоріях ката стали: Анастасія Д′аміко, Андрій Ковальов, Таїсія Фоменко, Дмитро Сапіч та Андрій Білоус.

Сумські команди перемогли в командному куміте у вікових категоріях юнаків 15-16 років. Це Костянтин Пузь, Станіслав Чалий, Артем Козачок і Іван Троценко. В категорії юнаків 13-14 років перемогу здобули Богдан Тимченко, Єгор Панасюра та Єгор Давидов. Серед дівчат, у віковій категорії 11-12 років, перемогли Таїсія Фоменко та Вікторія Мохова.

В куміте «срібло» завоювали команди для юнаків 13-14 років Максим Недошивкін, Артем Шевельов, Нікіта Цебінога. Серед дівчат 11-12 років Емілія Руденко та Вероніка Світлова і юнаків 11-12 років Дмитро Сапіч, Іван Мурашковський та Савелій Шкурко.

Призові місця в ката посіли: Анастасія Д′аміко, Станіслав Чалий, Нікіта Цебінога, Іван Мурашковський, Богдан Богдан, Костянтин Пузь, Емілія Руденко.

Золото в куміте вибороли Сергій Івченко, Станіслав Чалий та Богдан Тимченко.

«Срібло» та «бронзу» в куміте завоювали: Єгор Давидов, Емілія Руденко, Таїсія Фоменко, Іван Мурашковський, Савелій Шкурко.

В новому виді змагань Фукуго (поєднання ката та куміте) бронзову медаль завоював Станіслав Чалий.

fun20202

68 нагород завоювали криворізькі каратисти на Чемпіонаті України

Команда криворізьких спортсменів вчергове вразила Україну на змаганнях.

fun20201 З 26 по 27 вересня 2020 року у Черкасах проходив Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате. Криворізькі каратисти вразили спортивну спільноту. Каратисти Криворізької федерації фунакоші шотокан карате-до завоювали 68 нагород Чемпіонату. Земляки вибороли 31 золоту, 18 срібних та 19 бронзових медалей!

Спортсмен з Дружківки завоював бронзу на чемпіонаті України з карате

Андрій Кравченко посів третє місце на чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, гідно представивши Донецьку області на змаганнях.
Чемпіонат країни по фунакоші шотокан карате проходив в Черкасах 26-27 вересня на базі обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву, повідомляє Дружківка на долонях.

У складі збірної Донецької області був спортсмен з Дружківки - Андрій Кравченко, який раніше займався карате у Володимира Страшненко, а тепер - в краматорському СК «Кайдзен» у тренера Геннадія Дерези.

Спортсмен гідно виступив на чемпіонаті, завоювавши бронзу в командному куміте вікової групи 19+ та бронзу в куміте серед чоловіків від 21 до 39 років, поступившись чинному чемпіону світу. Донецька область посіла п'яте загальнокомандне місце.