В Академії спорту29 - 30 жовтня 2021 року пройшов семінар по Шотокан Карате-До, який провів японський майстер Манабу Муракамі, 8-й Дан

Організатором семінару є «Федерація Шотокан Карате-до України – СКІФ».

У залі разом з майстром займалися як дорослі, так і юні спортсмени, усі уважно слухали та старанно виконували технічні прийоми.

Аби позайматись у відомого японського майстра, спортсмени приїхали з різних куточків України. У захваті як дорослі, так і діти, а дехто встигає навіть занотовувати настанови майстра у блокнот.

«Я знаю про Муракамі з 1993 року і вчуся у нього, – каже учасник семінару Олександр, – кожен його семінар, навіть, якщо він проходить щорічно, відкриває щось нове».

У занятті зірці спорту допомагає президент федерації карате-до SKIF Сергій Денисенко,  який каже, що в Україні дуже раді приїзду японського майстра.

Манабу Муракамі зізнався, що такі заняття проводить аби дорослі могли обмінюватися досвідом, а діти навчилися дисципліні та азбуці карате. Загалом, за словами майстра, семінар проходить успішно, також гість з Японії додав, що під час семінару хоче краще ознайомитися з Бучею, яка йому дуже подобається.