20-22 августа  2021 года 48th EKF Junior & Cadet and U21 Championships, Finland

На черговий молодіжний чемпіонат Європи відібрались 33 спортсмени в індивідуальних видах та троє у командному ката (кадети-юніори, хлопці). Очолює команду головний тренер Максим Невмержицький.

Змагання пройшли на арені Tampere Ice Stadium. На участь в турнірі заявились 1008 атлетів з 45 країн Європи. 

РЕЗУЛЬТАТИ

Склад молодіжної збірної України на чемпіонат Європи 2020 року з карате серед кадетів, юніорів та молоді (Тампере, Фінляндія)

Кадети

Ката

Хлопці

Віталій Метеленко 4 место в предварительной группе. 5 Место во втором раунде

Дівчата

Софія Тараненко 3 место в группе, 8 место во втором раунде

Куміте

Хлопці

-52 кг Артем Лимарчук 5 боев, 4 победы II Место

-57 кг Ілля Биков  5 боев, 5 побед I Место

-63 кг Антон Горбань 1 бой, 0 побед

-70 кг Леонід Янишевський 1 бой, 0 побед

70+ кг Дмитро Димов 1 бой, 0 побед

Дівчата

-47 кг Анна Ващишин 2 боя, 1 победа

-54 кг Дарія Із’юрова 1 бой, 0 побед

54+ кг Дарія Булай 4 боя, 2 победы VII Место

 Юніори

Ката

Хлопці

Ярослав Федоров 1 Место в предварительной группе, 1 место во втором раунде, 1 место в полуфинальной группе,  занял II Место

Дівчата

Аліна Березовська 7 место в предварительной группе

Куміте

Хлопці

-55 кг Євген Середа 1 бой, 0 побед

-61 кг Давид Яновський 1 бой, 0 побед

-68 кг Олег Оврас 4 боя, 2 победы VII Место

-76 кг Олександр Козачок 1 бой, 0 побед

76+ кг Олександр Інютін 3 боя, 2 победы

Дівчата

-48 кг Валерія Сергаєва 4 боя, 3 победы, II Место

-53 кг Аріадна Панчук 4 боя, 3 победы, II Место

-59 кг Віра Фоглінська 5 боев, 5 побед, I Место

59+ кг Вікторія Калініна 1 бой, 0 побед

Молодь (U21)

Ката

Чоловіки

Олександр Черняєв 8 место в предварительной группе

Жінки

Галина Запорожченко 11 место в предварительной группе

Куміте

Чоловіки

-60 кг Нікіта Філіпов 1 бой, 0 побед

-67 кг Олександр Кічерман 2 боя, 1  победа

-75 кг Олег Пащенко  1 бой, 0 побед

-84 кг Андрій Заплітний 5 боев, 4 победы III Место

84+ кг Дмитро Чернов 1 бой, 0 побед

Жінки

-50 кг Юлія Палашевська  1 бой, 0 побед

-55 кг Олександра Толченова  2 боя, 1 победа

-61 кг Олександра Шолохова 2 боя, 1 победа

-68 кг Еліна Сєлємєнєва 5 боев, 4 победы III Место

68+ кг Олена Павловська 5 боев, 3 победы V Место

Командне ката (кадети-юніори, хлопці)

Іван Білоус, Артем Ілько, Андрій Ротар 5 место в группе

 

Головний тренер – Максим Невмержицький

Тренерський штаб:

Денис Криловський

Анатолій Михайленко

Микола Сіраковський

Олександр Тонкошкур

Сергій Червінський