Переможниця Європейських ігор-2019, кандидат на участь в Олімпійських іграх каратистка Аніта СЕРЬОГІНА підбила підсумки року та розповіла про головні цілі на олімпійський рік.

 

- Рік видався чудовий. Звісно, не все виходило, як хотілося, але найважливіші медалі я все ж таки завоювала. Ці нагороди дають сили та мотивацію на 2020-й рік, точніше, навіть, на перше півріччя року, тому що цей період буде дуже важливим для мене у моїй спортивній кар’єрі взагалі.

- Ви спортсмен, який досяг вже чималих успіхів, але завжди є до чого прагнути, тим більше, що попереду Олімпійські ігри, на які ми, звісно, бажаємо вам потрапити. Що дав вам 2019-й, крім безпосередньо медалей та досвіду?

- Десь рік тому ми стали працювати з тренером з фізичної підготовки, тож 2019-й був досить різноманітним в плані тренувального процесу. І можу сказати, що фізично я стала себе відчувати набагато краще. Тож, думаю, що така плідна підготовка принесе результат.

- Ми трохи непокоїмося, що ви не перемагаєте на турнірах Прем’єр-ліги, як Анжеліка Терлюга. Заспокойте нас?

- Я сама трохи непокоюся з цього приводу, але це спорт. Я знаю, яка ціль переді мною стоїть, я знаю, що в житті мені просто нічого не дається. Тож, незважаючи на дрібні невдачи, намагаюся не втрачати впевненості та бажання, і націлююся завоювати ліцензію та потрапити на Олімпіаду.

Seroginas 56

Олександр ТОНКОШКУР, тренер Аніти СЕРЬОГІНОЇ:

- Аніта – спортсменка такого темпераменту, що успішно виступає на найвідповідальніших стартах – чемпіонатах Європи, Європейських ігор та інших. Тому для неї Прем’єр-ліги – це контрольні старти, де вона може себе випробувати, перевірити деякі технічні моменти. Тож я дуже задоволений виступом Аніти на чемпіонаті Європи та на Європейських іграх і розраховую на ії роботу та успіх у 2020-му році.

- Які головні старти 2020-го?

- Це турніри Прем’єр-ліги та серії А, чемпіонат Європи, який відбудеться в Баку, та, звісно ж, ліцензійний турнір, який відбудеться в травні в Парижі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області